Haber
Beşiktaş’ın genç futbolcusu Yakup Arda Kılıç A takımda forma giydi
![](https://akorenajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/besiktasin-genc-futbolcusu-yakup-arda-kilic-a-takimda-forma-giydi-mXf5glQf.webp)
Beşiktaş’ın 18 yaşındaki futbolcusu Yakup Arda Kılıç, Gaziantep FK maçında ilk kez A takım forması giydi.
Trendyol Süper Lig’in 10. haftasında Beşiktaş, sahasında Gaziantep FK’yı 2-0 mağlup etti. Bu maç siyah beyazlıların genç futbolcusu Yakup Arda Kılıç için de ayrı bir önem taşıyordu. Ghezzal’in sakatlığının ardından 21. dakikada oyuna giren Yakup Arda, ilk kez futbol A takımda forma giydi. 18 yaşındaki oyuncunun yerine 81. dakikada Muleka oyuna girdi.
Bu sezon U19 takımında 5 maça çıkan Yakup Arda Kılıç’ın 5 golü bulunuyor. – İSTANBUL