Yaşam

Hayatını kaybeden Lisa Marie Presley’in son fotoğraflarında dikkat çeken detaylar: Dengesini sağlayamadı

Rock and roll efsanesi Elvis Presley’in tek çocuğu Lisa Marie Presley, evinde kalp krizi geçirdi. Oturduğu evde hareketsiz kalan Presley, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

SON İLETİŞİM KURACAK KİŞİDEN DİKKAT TALEPLERİ

Lisa Marie Presley en son Salı gecesi Beverley Hills’de Altın Küre Ödülleri’ne katıldı. Presley ile röportaj yapan Billy Bush, onunla en son konuşanlardan biriydi. Billy Bush o gece olanları anlattı ve dikkate değer tartışmalar yaptı.

“ÇOK YAVAŞ KONUŞUYORUM”

Bush, o gece Presly’nin hareketlerinde tuhaf bir şeyler hissettiğini belirtti.

Yanındaki kişiye eğilerek konuştu.

Öte yandan ödül gecesi yapılan röportajı izleyenler de ünlü ismin tuhaf davranışlarda bulunduğunu ifade etti. Videoda Presly’nin yanında Elvis’in en yakın arkadaşlarından biri olan Jerry Schilling de vardı. Röportaj sırasında Lisa Marie bir noktada ona döndü ve “Kolunu tutup sana yaslanacağım” dedi. Lisa Marie konuşmanın geri kalanını Jerry Schilling’e yaslanarak bitirdi.

LISA MARIE PRESLEY KİMDİR?

1968 doğumlu Lisa Marie, babasının izniyle müzik kariyerine devam etti. Üç albümünün ortasında, 2003 yılında çıkardığı ilk albümü yüzbinlerce kopya sattı ve olumlu eleştiriler aldı.

Yıldızın adı, pop efsanesi Michael Jackson, aktör Nicholas Cage ve müzisyenler Danny Keough ve Michael Lockwood ile yaptığı evliliklerle de konuşuldu.

Üç çocuğunun oğlu Benjamin Keough, 2020’de intihar etti. Lisa Marie, Elvis Presley 1977’de 42 yaşında kalp krizinden öldüğünde 9 yaşındaydı.

alacaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu