Haber

GÜNGÖREN’de İş Sahibi Soyguncu Kadını Sokak Ortasında Vurdu

GÜNGÖREN’de bir iş yeri sahibi, toptan kıyafet sattığı dükkandan çaldığını iddia ettiği kadınlardan birini sokak ortasında dakikalarca saçından çekerek yakaladı. Zanlının yanındaki diğer kadınlar engel olmaya çalışsa da iş yeri sahibi onları da tekmeleyerek karşılık verdi. O anlar çevredekiler tarafından cep telefonu kameralarına yansıdı.

Olay, dün öğle saatlerinde Mehmet Nesih Özmen Mahallesi’nde meydana geldi. Teze göre bir grup kadın alışveriş bahanesiyle bir toptan giyim mağazasına girdi. Çalışanların boş anlarını yakalayan hanımlar, mağazadan kıyafet çaldı. Durumu fark eden iş yeri sahibi, bayanları bir süre kovaladı. Hanımlardan birini yakalayan iş yeri sahibi kadının saçından çaldığı eserleri istedi. Kadınlar işleri vermeyi reddedince, iş yeri sahibi kadının saçından sürükleyerek kafasına vurdu. Bunun üzerine bayan eteğini ve ayakkabılarını çıkararak hırsızlık yapmadığını kanıtlamak istedi. Yakınları darp edilen kadını kurtarmak için uğraşırken, öfkeli iş yeri sahibi kadına tekme atarak karşılık verdi. Bazılarının izlediği, bazılarının ise kaba olmaya çalıştığı etkinlik, kadınların kıyafetleri teslim etmesiyle sona erdi. Bayan, ayakkabı ve eteğini bırakarak yakınlarının yanından olay yerinden ayrıldı. O anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydetti.

“KADINLARI SAÇLARINDAN TUTUYOR”

Esnaf Ömer Aldemir, olayı anlatarak, “Kısa bir süre önce 8-9 kadın alt kattaki bir esnafın eşyalarını çaldı. Esnafa haber verildi, gelip kadınları burada yakaladılar. Üstlerini başlarını kopardılar. . Adam ne yaparsa yapsın peşini bırakmadı. Daha sonra kadınları serbest bıraktılar. Kadın ayakkabıları burada kaldı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu