Haber

Dilovası’nda 19 Mayıs coşkusu

KOCAELİ (İGFA) – Dilovası Kaymakamlığı önündeki Atatürk anıtına çelenk bırakılmasıyla başlayan 19 Mayıs kutlamaları; Dilovası Kapalı Spor Salonu’nda devam etti.

Dilovası Kaymakamı Dr. Metin Kubilay Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Dilovası İlçe Jandarma Komutanı Sait Arı, Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Turgut Muharrir, Siyasi Parti temsilcileri ve yöneticileri, Dilovası İlçe Spor Müdürü Murat Babaoğlu, Dilovası Belediye Meclis üyeleri, mahalle muhtarları, kamu kurumu müdürler, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda kişi katıldı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104. Yıldönümü münasebetiyle düzenlenen törenin açılış konuşmasını İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Murat Babaoğlu’nun ardından Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir ve Dilovası yaptı. Kaymakam Dr. Metin Kubilay günün anlam ve değerine yönelik bir konuşma yaptı.

Resim, Şiir ve Kompozisyon dallarında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol tarafından ödülleri dağıtıldı.

programı; Kaymakam Kubilay ve Önder Şayir’in Dilovası protokolünü ve törene katılan vatandaşları selamlaması ile son buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu