Haber

Tayyip Erdoğan’ın Emeklilik Hayatından Detaylar: Yapay Zeka Tarafından Üretilen Bu Röportaj Herkesi Şaşırttı

Gündemimiz tabii ki yaklaşan seçimler. Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı geriliminin tırmandığı seçim gündeminde ilginç içerikler de üretiliyor. 140Journos tarafından yapay zeka motorları ile üretilen Tayyip Erdoğan’ın emeklilik röportajı da bunlardan biri. Bakalım sizin için gerçek olacak mı?

140Journos, YouTube belgeselleri ile popüler bir video içerik üreticisidir. Daha önce çok konuşulan birçok işe imza atmışlardı.

Gündem kaçırmayan 140Journos bu kez diğerlerinden farklı bir işe imza attı.

“140journey” adıyla yeni bir seri başlatan platform, yapay zeka motorları ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile röportaj üretti. Görüntülerin yapay zeka tarafından oluşturulduğu bu röportaja bir göz atalım.

“12.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emeklilik sonrası ilk görüşme için kendisini ziyaret eden ekibimizi çiftliğinde sıcak bir şekilde karşılıyor. Çiftlik, güzel doğası ve huzurlu atmosferi ile gerçekten etkileyici.”

Gazeteci: Sayın Erdoğan, emeklilik hayatına nasıl uyum sağladınız? Siyasetten kopmak zor oldu mu?

Erdoğan: Başlangıçta yoğun bir siyasi hayatın ardından emekliliğe uyum sağlamak biraz zor oldu. Ama zamanla ailemle daha çok vakit geçirme, doğa ile iç içe olma ve kendime daha çok zaman ayırma fırsatı buldum.

Gazeteci: Emeklilikte neyle uğraşıyorsun? Gelecek planların neler?

Erdoğan: Emekliliğimde organik tarım yaparak sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam tarzını benimsedim. Ayrıca torunlarımla ilgileniyorum ve eşimle birlikte seyahat ediyorum. Yıllardır ertelediğim projelere de zaman ayırıyorum.

Gazeteci: Mevcut hükümetin politikaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Onlara bir tavsiyen var mı?

Erdoğan: Kemal Bey’le geçmişte farklı siyasi görüşlere sahip olmamıza rağmen şu anda Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı olarak görev yapıyor. Ancak liderlik vasıfları konusunda ciddi şüphelerim olduğunu belirtmek isterim. Keşke ülke çıkarlarını gözetebilecek bir başkan olsaydı. Ama gerçekte siyasi tarihimizde unutulmaya yüz tutacak bir isim olarak anılacaktır.

Tüm röportajlar ve görseller #midjourney ve #chatgpt yapay zeka motorları tarafından üretilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu