Teknoloji

Sony PS5 Etkinliğinin İki Ay İçinde Gerçekleşeceği İddia Edildi

Bir avuç dolusu State of Plays çekimi dışında neredeyse iki yıldır Sony’den bir haber alamadık. Marvel’s Spider-Man 2 ve Marvel’s Wolverine gibi oyunların hâlihazırda geliştirilmekte olduğunu biliyoruz, ancak The Last of Us’ın bağımsız çok oyunculu modu hakkında bilinmeyen yorumların yanı sıra, Birinci taraf ekiplerin geri kalanının ne yaptığı hakkında hiçbir fikrimiz yok.

Oyun şirketlerinden bilgi sızdırmasıyla tanınan Jeff Grubb, şu anda 8 Haziran’a sabitlenen Geoff Keighley’in Yaz Oyun Festivali’nin önünde. büyük bir PlayStation etkinliği olacağını tahmin ediyor. Açıkçası, bu, olayın ne zaman olabileceği konusunda oldukça geniş bir pencere bırakıyor, ancak kabaca bir fikrimiz var.

Büyük PlayStation 5 etkinliğinin 8 Haziran’da başlayacağı iddiası

Sızdıran haberlerle ünlenen Grubb, daha önce Japon teknoloji devinin temiz ekipmanlarını bu şov için sakladığını belirtmişti. Dolayısıyla beklentilerimiz oldukça yüksek olacaktır. Ama aslında olmamalı Sony’den henüz resmi bir açıklama yok.

sony 2022 yılı herhangi bir büyük etkinliğe kaydolmadan geçmişti. Yani son bir yıldır oyunculara neler yaptığına dair herhangi bir bilgi vermiyor. Umarız bu haber doğrudur ve Sony’nin oyuncuların gelecekte neler bekleyebileceğini gösterdiği olağanüstü bir olaya tanık olacağız.

Hangi Sony oyunlarını bekliyorsunuz? Lütfen fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu