Haber

İYİ Parti’ye sürpriz katılım! Akşener bizzat eski Devlet Bakanı Melda Bayer’in rozetini takmıştı.

İyi parti TBMM küme toplantısı öncesi sürpriz bir gelişme yaşandı. UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’in konuşması öncesi İYİ Parti’ye eski bakan Melda Bayer katıldı. Kürsüde konuşma yapan Bayer’in rozetini bizzat Akşener taktı.

“BAKANIMI GÜÇLENDİRDİNİZ”

Akşener, “Melda Hanım ile çok eskilere dayanan bir dostluğumuz var. Hala da devam ediyor. Siyasetten kopuktu, zaman zaman görüşürdük. Bir gün benden randevu istedi ve bana ‘Aşkım’ dedi. abi çok zor bir iş yapıyorsun sana nasıl yardımcı olayım ben bişey yapmıyorum seni istemiyorum sadece senden asker olmak istiyorum teşekkür ettim bugün burdayız

MELDA BAYER KİMDİR?

1950 yılında Sivas’ta doğdu. Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Özel sektörde yöneticilik ve OYAK Ordu Marketler Başkanlığı Satınalma Koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. 18 Nisan 1999 (21. Dönem) tarihinde yapılan genel seçimlerde Demokratik Sol Parti Ankara Milletvekili seçildi. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyeliği yaptı. Bayer evli ve iki çocuk babasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu