Haber

İpek Özkal Sayan kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı İpek Özkal Sayan’ın hayatı ve biyografisi!

Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü İpek Özkal Sayan’ın hayatı ve biyografisi merak edildi. Peki İpek Özkal Sayan kimdir, aslen nerelidir, mesleği nedir, kaç yaşındadır? Detaylar burada…

İPEK ÖZKAL SAYAN KİMDİR?

Ankara’da doğdu. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İdari Bilimler Yüksek Lisans Programından Türkiye’de “Sağlık Sektörü Örneğinde Devleti Küçültme ve Etkinleştirme Çalışmaları” konulu teziyle mezun oldu. Akabinde Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim Bilimleri Anabilim Dalı’nda başladığı doktora programını “Türkiye’de Kamu Çalışanı Sisteminin Gelişimi” konulu teziyle tamamladı. Halen Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde profesör kadrosunda görev yapan İpek Özkal Sayan, iyi derecede İngilizce ve orta düzeyde İtalyanca bilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu