Haber

Bingöl Belediyesi Çocuk Şenliğinde Çocuklar Eğlendi

Bingöl Belediyesi’nin düzenlediği ‘Çocuk Şenliği’nde çocuklar doyasıya eğlendi.

Bingöl Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da çocukları unutmadı. Yaz etkinlikleri kapsamında ‘Çocuk Şenliği’ düzenleyen belediye, yüzlerce çocuğa tam gün kazandırdı. Kent Park’ta ailelerin ve çocukların katılımıyla düzenlenen şenlikte kukla, balon, ateş cambazı ve köpük gösterileri, palyaço/yüz boyama ve çeşitli yarışmalar renkli görüntülere sahne oldu.

Çocuklarla vakit geçirmenin önemine değinen Başkan Erdal Arıkan, “Burada bu coşkuyu, bu heyecanı siz yarattınız. Küçük çocuklarımız bizim geleceğimiz, en büyük sermayemiz. Ailelerimiz bugün burada çocuklarıyla birlikte büyük coşku yarattılar. Canı gönülden teşekkürler.” Buraya geldikleri için tüm velilere.Sizleri bu ortamda memnun edebiliyorsak,sizlere bu keyifli ortamları sunabiliyorsak ne mutlu bize.Çocuklarımızın anne babalarına bir kez daha söylemek isterim ki en büyük Onlar için yapabileceğimiz şey ihtiyaç duydukları ilgiyi ve sevgiyi göstermek. Onlarla vakit geçirmek onların ilgilendiği şey. Bir şeylere zaman ayırın” dedi.

Festivalde çok eğlendiğini belirten Merve Sürmez, “Gösteriler çok keyifliydi, çok eğlendik. Belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz. Devamını bekliyoruz, her şey çok güzeldi.”

Emeği geçenlere teşekkür eden bir çocuk, “Yurt dışından ailemle Bingöl’e geldik. Festivale katıldık, şenliklerle doluydu. Burada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” – BİNGÖL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu